Bina & Site Yönetimi

Profesyonel Bina Yönetimi

Yönetim hizmetini en ileri teknolojiyi kullanıp, yüksek standartlarda memnuniyet ve güven sağlıyoruz. Projelerimizde, minimum maliyet ile maksimum hizmeti hedefliyoruz. .

Tüm projelerimizde, ilgili yönetmelikler ile birlikte, hukuki danışmanlık hizmetlerini ayağınıza getiriyoruz. Her türlü proje için farklı modeller ile çözümleri yönetim kurullarına sunuyoruz. .

Firmamız için sürekli sürdürülebilir müşteri felsefedir.Dolayısı ile kurumumuza inanan tüm müşterilerimiz bizler için önemli ve değerlidir.Birlikte çalışabilmek dileğiyle. .

Profesyonel Yönetim Hizmetleri .

Group 34 bina yönetimi olarak profesyonel hizmet vermekteyiz. Sitelerin ve çok sayıda daire bulunan binaların yönetimi her zaman sorunlar yaşanmasına neden olur. Her daire içerisinde yaşayan kişilerin farklı anlayışta olması ve benzeri sebeplerle özellikle ortak kullanım alanlarının yönetiminde sorunlar ortaya çıkar. .

Bu alanların kontrol edilmesi ve yönetilmesi için para toplanması ve harcamaların yapılması en sık karşılaşılan sorunlardandır. Bunları ortadan kaldırmak, site alanlarını ve apartmanları en iyi şekilde yönetmek için firma olarak hizmet sunuyoruz.

Profesyonel Site Yöneticilik sektöründe saygın bir yere ulaşma gayret ve çabasıyla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiş bulunmaktayız. Şirketimiz, müşteri profiline uygun Hizmet ve Pazarlama politikası üretimiyle, müşterileriyle yakın temas içinde, sitelerini en ekonomik ve sorunsuz bir şekilde yönetme konusunda duyulan memnuniyetten kıvanç duymaktadır.

Apartman Yönetim İşlemleri

Firma olarak apartman yönetimi alanında farklı konularda hizmetler sunmaktayız. Apartmanların ortak kullanım alanlarının temizliği bu hizmet seçenekleri içerisinde yer almaktadır. Binaların çevresi, giriş kısımları, asansörler ve merdivenleri temizlenmesi işlemleri belli aralıklar ile hizmet olarak sunulmaktadır. Bu alanların sürekli olarak temiz kalması için bu hizmetler tavsiye edilmektedir.

Verilen diğer hizmetler içerisinde mali konuların takip edilmesi bulunmaktadır. Site ve apartman içerisinde belirlenmiş olan aidatların toplanması, takip edilmesi ve bu aidatların harcanması işlemleri bu seçenek içerisinde yer alır. Apartmanların ve sitelerin genel giderleri ile birlikte bakım onarım masrafları gibi masraflar bu aidatlar ile yapılmaktadır.
Call Now ButtonTEKLİF AL - 0 212 590 34 90