Site & Konut Güvenliği

Profesyonel Site Güvenliği

Site ve konutlarda yeterli ve etkin bir güvenlik hizmet sisteminin gerçekleştirilmesi, site ve konut arazilerinin giriş ve çıkışlarının devamlı kontrol altında tutulması, site ve konut arazilerinin içerisinde devamlı devriye hizmetlerinin yapılması, istenmeyen noktalara ulaşımın önlenmesi, site ve konut içerisindeki alanlarda ikamet edenlerin, misafirlerin, site ve konutların güveliğinin sağlanmasıdır.

Firmamızca; Apartman, Site ve konutların sabotaj, hırsızlık, terör, saldırı gibi tehditlere karşı tehdit ve güvenlik analizi çıkartılır. İşbu site güvenlik testi ile site güvenlik açıkları tesbit edildikten sonra gerekli görevli sayısı teklif edilir. Proje, toplu konut yönetimi veya site yönetimi tarafından kabul gördüğü takdirde eğer yoksa site güvenlik sertifikası alımı için çalışmalar başlatılıp, Valilik iznini müteakip, fiziki olarak emlak ve site güvenliği hizmetine başlanır.

GROUP 34 ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ özel site güvenlik programı çerçevesinde; Personelimize bu teknolojik cihazları kolay bir şekilde kullanabilme uzmanlığı firmamızca verilen meslek içi site güvenliği eğitimi ile kazandırılmış olup, gerek insan gücü ve gerekse teknoloji kullanarak evinizi, ailenizi ve tüm site sakinlerini güvende hissettirecek özel site güvenliği hizmetini profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz.
Call Now ButtonTEKLİF AL - 0 212 590 34 90