slider bg BİZİMLE slider art GÜVENDESİNİZ! Firmamız, Yüksek hizmet kalitesi ve seçkin firmalar ile uzun süreli çalışma vizyonunu benimsemektedir. İLETİŞİM slider art slider art slider art slider art slider art slider art slider bg PROFESYONEL slider art GÜVENLİK HİZMETİ! Güvenlik ihtiyaçlarınızı tek bir hizmette tamamlayarak, hem risklerinizi hem de maliyetlerinizi kontrol altına alın! HİZMET TALEBİ slider art slider art slider art slider art slider art slider art

Profesyonel Şantiye Güvenliği

Şantiye güvenliği konusunda uzman şirketimiz, Şantiye sektörünün faaliyette bulunduğu köprü, yol, baraj, liman, petrol tesisi, toplu konut, alışveriş merkezi, fabrika, hastane, okul gibi tesis ve sanayi kuruluşlarının Şantiye güvenlik hizmetini başarıyla karşılayan bir firmadır..

Group 34 Özel Güvenlik ve Koruma ekibi olarak, gerek kamu Şantiye sektörü ve gerekse özel Şantiye sektöründe yer aldığı güvenlik faaliyetlerinde yapının etüt ve proje aşamasından sonra Şantiye safhasına geçilmesini takiben gerekli fizibilite durumu ve risk analizlerini tespit etmekte ve gerekli özel güvenlik stratejilerini oluşturmayı ilke edinmiştir.

İstanbul ve Marmara Bölgesinde alt yapısı ve operasyon el gücü ile Büyük Şantiye gibi karmaşık projelerde profesyonel güvenlik hizmetleri sunmaktadır. Şantiye Güvenliği Hizmetlerimiz öncelikle iş yeri keşfi,risk analizi,fiyatlandırma, ön protokol ,personel ve teçhizat seçimi aşamalarından sonra Şantiye Güvenlik Sözleşmesi aşamaları ile hizmet alımı gerçekleştirilmektedir. Tabiki bu aşamaların tamamı ISO 9001: 2008 Kalite standartları içerisinde hazırlanmaktadır.

Şantiye Güvenliği için seçilen personel eğitimleri Şantiye proje aşamasında görev yeri eğitimi ile desteklenerek Güvenlik Görevlileri hizmet iş başısı yapılır. Şantiye Güvenliği hizmetlerimiz Operasyon departmanımız tarafından program dahilinde haftalık 2 gündüz – 2 gece denetim hizmeti ile proje yoklaması şeklinde denetimi yapılır.

Yapılan tüm operasyon el denetimler müşterilerimize belge ve evrakları ile 15 günde 1 defa raporlanarak Şantiye güvenlik hizmetleri hakkında detaylı bilgi aktarılır.Aksaklık ve sorunlar çözümlenir,müşteri şikayet ve önerileri değerlendirlir ve çözülür.Bu süreç sözleşme süresince aynı hassasiyet ve ciddiyette devam eder
Call Now ButtonTEKLİF AL - 0 212 590 34 90
Esenyurt Oto Ekspertiz Esenyurt Pilot Garage