slider bg BİZİMLE slider art GÜVENDESİNİZ! Firmamız, Yüksek hizmet kalitesi ve seçkin firmalar ile uzun süreli çalışma vizyonunu benimsemektedir. İLETİŞİM slider art slider art slider art slider art slider art slider art slider bg PROFESYONEL slider art GÜVENLİK HİZMETİ! Güvenlik ihtiyaçlarınızı tek bir hizmette tamamlayarak, hem risklerinizi hem de maliyetlerinizi kontrol altına alın! HİZMET TALEBİ slider art slider art slider art slider art slider art slider art

Profesyonel Fuar Güvenliği

Fuar güvenliği hizmetimiz yoğun bir şekilde hizmet verdiğimiz özel güvenlik alanlardan bir tanesidir. Fuar güvenliği projesine öncelikle fuar keşfi, risk analizi, fiyatlandırma, personel ve teçhizat seçimi aşamalarından sonra, Fuar güvenliği sözleşme aşamaları ile hizmet alımı gerçekleşir. Tabiki bu aşamaların tamamı ISO 9001: 2008 Kalite standartları içerisinde hazırlanmaktadır.

Fuar güvenliği projesinde seçilen personel eğitimleri fuarda bulunan görev yeri eğitimi ile desteklenerek güvenlik görevlileri iş başı yaptırılır. Fuar güvenliği hizmetimiz Operasyon departmanımız tarafından program dahilinde haftalık 2 gündüz – 2 gece denetim hizmeti ile proje yoklaması şeklinde denetimi yapılır..

Fuar güvenliği konusun’da Yapılan tüm operasyonel denetimler müşterilerimizin talepleri doğrultusunda belge ve evraklı olacak şekilde müşterimizin istediği gün içinde1 defa raporlanarak detaylı bilgi aktarılır. Aksaklık ve sorunlar çözümlenir, müşteri şikayet ve önerileri değerlendirlir ve çözülür.Bu süreç sözleşme süresince aynı hassasiyet ve ciddiyette devam eder.
Call Now ButtonTEKLİF AL - 0 212 590 34 90
Esenyurt Oto Ekspertiz Esenyurt Pilot Garage