slider bg BİZİMLE slider art GÜVENDESİNİZ! Firmamız, Yüksek hizmet kalitesi ve seçkin firmalar ile uzun süreli çalışma vizyonunu benimsemektedir. İLETİŞİM slider art slider art slider art slider art slider art slider art slider bg PROFESYONEL slider art GÜVENLİK HİZMETİ! Güvenlik ihtiyaçlarınızı tek bir hizmette tamamlayarak, hem risklerinizi hem de maliyetlerinizi kontrol altına alın! HİZMET TALEBİ slider art slider art slider art slider art slider art slider art

Profesyonel Site Güvenliği

Site'lerde yeterli ve etkin bir güvenlik hizmet sisteminin gerçekleştirilmesi, site , arazilerinin giriş ve çıkışlarının devamlı kontrol altında tutulması, site ve konut arazilerinin içerisinde devamlı devriye hizmetlerinin yapılması, istenmeyen noktalara ulaşımın önlenmesi, site içerisindeki alanlarda ikamet edenlerin, misafirlerin, site güveliğinin sağlanmasıdır.

Firmamızca; Apartman, Sitelerin sabotaj, hırsızlık, terör, saldırı gibi tehditlere karşı tehdit ve güvenlik analizi çıkartılır. İşbu site güvenlik testi ile site güvenlik açıkları tesbit edildikten sonra gerekli görevli sayısı teklif edilir. Proje, toplu konut yönetimi veya site yönetimi tarafından kabul gördüğü takdirde eğer yoksa site güvenlik sertifikası alımı için çalışmalar başlatılıp, Valilik iznini müteakip, fiziki olarak emlak ve site güvenliği hizmetine başlanır.

GROUP 34 ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ özel site güvenlik programı çerçevesinde; Personelimize bu teknolojik cihazları kolay bir şekilde kullanabilme uzmanlığı firmamızca verilen meslek içi site güvenliği eğitimi ile kazandırılmış olup, gerek insan gücü ve gerekse teknoloji kullanarak evinizi, ailenizi ve tüm site sakinlerini güvende hissettirecek özel site güvenliği hizmetini profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz.
Call Now ButtonTEKLİF AL - 0 212 590 34 90
Esenyurt Oto Ekspertiz Esenyurt Pilot Garage