Büyükçekmece Güvenlik Şirketleri

Büyükçekmece Güvenlik Şirketleri

Büyükçekmece bölgesinde hizmet veren  Grup 34 güvenlik şirketimiz, İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakası başta olmak üzere, İstanbul Büyükçekmece bölgesine profesyonel hizmet vermekte olup, müşterilerimizin güvenlik personeli ve danışmanlık gibi personel ihtiyaçlarını karşılamak için anında keşif yaptıktan sonra tekliflerimizi siz değerli müşterilerimize iletmektedir. Büyükçekmece bölgesindeki Müşterilerimize uzun yıllardır hizmet veriyoruz, her zaman kaliteli hizmeti makul bir fiyata ilk sıraya koyuyoruz. Büyükçekmece Özel güvenlik hizmetleri profesyonellik gerektiren bir sektördür. Yıllar içinde yaptığımız her işi laik bir tavırla tamamlamış, iş disiplini ve hizmet kalitesi ile sektörde önemli bir marka haline gelen firmamız, büyük küçük tüm işletmelerin tercih edilen güvenlik firmasıdır.

Büyükçekmece ilçesinde hizmet veren Güvenlik şirketimiz 2007 yılında kurulmuş olup, Büyükçekmece bölgesine gerekli özel güvenlik hizmetleri sektörünün kurumsallaşması için tüm alt çalışmalarını tamamladıktan sonra hizmet portföyüne eklemiştir, merkezi Büyükçekmece olmak üzere küçük ve büyük işletmeler büyümektedir. Sloganımız, alacağınız hizmete bağlı olarak uygun fiyata çözüm ortağınız olmayı hedefliyoruz. Büyükçekmece ilçesinde bulunan Tüm personelimiz deneyimli ve kimlik sahibi olmakla birlikte, silahlı veya silahsız kadromuz profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. İhtiyaçlarınıza göre danışmanlarımız için firmamıza başvurabilirsiniz. Büyükçekmece ilçesinde bulunan işyerleri, fabrika, konut,  şantiye, inşaat, site, plaza, bina avm gibi projelerinizi Keşif sonrası güvenlik personeli sayısı, çalışma alanının büyüklüğüne veya hizmet vermek istediğiniz şirkette ihtiyaç duyulan personel sayısına göre belirlenir.

Büyükçekmece Fabrika Güvenliği

Büyükçekmece bölgesinde fabrika güvenlik hizmeti firmamızın yaptığı başlıca özel güvenlik hizmetlerinden biridir. Fabrika Güvenliği Büyükçekmece olarak hizmetimiz öncelikle işyeri keşfi, risk analizi, fiyatlandırma, ön anlaşma, personel ve ekipman seçimi, personel ve ekipman seçimi aşamalarından geçmektedir.

Tesis Güvenliği Proje aşamasında Büyükçekmece bölgesinde seçilen personelin eğitimleri için işbaşı eğitimi verir ve Büyükçekmece bölgesinde göreve başlar. Büyükçekmece fabrika güvenlik hizmetlerimiz, operasyon departmanımız tarafından proje denetimleri şeklinde denetlenmekte ve haftada 2 gün – 2 gece planlanmaktadır.

Büyükçekmece Konut Güvenliği

Büyükçekmece bölgesindeki yerleşim yerlerinde yeterli ve etkin bir güvenlik hizmet sistemi uygulamak, yerleşim yerlerinin giriş çıkışlarını ve arazilerini sürekli kontrol etmek, kötü noktalara erişimi engellemek ve güvenliklerini sağlamak için yerleşim alanları ve yerleşim alanlarında sürekli devriye hizmetleri yapmak. konut alanlarındaki sakinler ve misafirler güvenliği Sağlanır.

Büyükçekmece konut güvenlik hizmeti veren firmamız; hırsızlık, terör, apartman, ev vb. saldırılara karşı tehdit ve güvenlik analizi yapmaktadır. Bu Büyükçekmece bölgesinde, şirketimizin konut güvenlik ihlalleri tespit edildikten sonra gerekli sayıda personel sağlanmaktadır.

Büyükçekmece konut güvenliği alanında aldığımız proje, toplu konut idaresi veya toplu konut idaresi tarafından kabul edilirse, konut güvenlik belgesi yoksa konut güvenlik belgesi almak için araştırmaya başlanır ve Valilikten izin alındıktan sonra konut güvenliği hizmeti sağlanır.

Büyükçekmece Şantiye Güvenliği

Büyükçekmece bölgesinde Grup 34 Özel Güvenlik ve Koruma Ekibi olarak, tüm güvenlik faaliyetlerinde kamu yapı sektörü ve özel şantiye sektöründe, yapının etüt ve projelendirme aşamasının ardından, Büyükçekmece’da şantiye alanına geçişin ardından, gerekli Fizibilite durumunu ve risk analizini belirlemek için gerekli özel güvenlik politikalarını belirlemek.

İstanbul’un Büyükçekmece semtindeki Büyük Şantiye gibi karmaşık projeler için altyapısı ve operasyonel insan gücü ile profesyonel güvenlik hizmetleri vermektedir. Büyükçekmece bölgesinde şantiye güvenlik hizmetlerimiz, öncelikle iş yeri keşif, risk analizi, fiyatlandırma, ön anlaşma, personel ve ekipman seçimi, hizmet alımı aşamalarından sonra lokasyonda yer alan projelerimizin şantiye güvenlik sözleşmesi aşamasında gerçekleştirilmektedir.

Büyükçekmece İnşaat Güvenliği

Büyükçekmece bölgesinde inşaat güvenliği alanında profesyonel hizmet veren şirketimiz Büyükçekmece Güvenlik Şirketi olarak Büyükçekmece bölgesinde bulunan köprüler, yollar, barajlar, limanlar, petrol tesisleri, toplu konutlar, alışveriş gibi tesisler ve endüstriyel tesislerde yer almaktadır. inşaat sektörünün faaliyet gösterdiği alışveriş merkezleri, fabrikalar, hastaneler, okullar, bina güvenlik hizmetlerini başarıyla veren aldığı işi her detayıyla yerine getiren firmadır.

Büyükçekmece Grup 34 Özel Güvenlik ve Koruma Ekibi olarak, kamu yapı sektörü ve özel yapı sektörünün içinde bulunduğu güvenlik faaliyetlerinde, yapının projelendirme aşamasından sonra gerekli fizibilite durumu ve risk analizinin belirlenmesi, Büyükçekmece bölgesinde özel güvenlik stratejilerini geliştirilmesinde öncülük etmektedir.

Büyükçekmece Site Yönetimi

Büyükçekmece bölgesinde site yönetimi hizmeti vermesine rağmen site içerisinde apartman dairelerinde yaşayan kişilerin farklı anlayışlar ve benzer sebeplerden dolayı yaşam alanları ve toplu kullanım alanlarında sorunlar yaşanabilmektedir. Büyükçekmece bölgesindeki güvenlik şirketimiz, Büyükçekmece bölgesindeki binalarda apartman dairelerinde sorun yaşamamak ve yaşam alanlarının sorunsuz bir şekilde düzenli olmasını sağlamak için kapsamlı site yönetimi hizmetleri vermektedir.

Büyükçekmece Plaza Güvenliği

Büyükçekmece bölgesindeki projelere güvenlik personelinin görevlendirildiği proje aşamasında, Büyükçekmece plaza güvenliği personelinin eğitimi, yerinde eğitim ile desteklenmektedir. Büyükçekmece Plaza güvenlik hizmetlerimiz operasyon departmanımız tarafından haftada gündüz gece olarak haftalık denetim hizmetleri ve proje çapında proje denetimleri şeklinde denetlenmektedir.

Büyükçekmece plaza güvenliği ile ilgili tüm operasyonel denetimler 15 günde bir belge ve belgeleriyle birlikte müşterilerimize raporlanmakta ve Plaza güvenlik hizmetleri hakkında detaylı bilgi verilmektedir. Büyükçekmece Plaza güvenlik projemizde arıza ve sorunlar giderilmekte, müşteri şikayet ve önerileri değerlendirilerek çözüme kavuşturulmaktadır. Bu süreç sözleşme boyunca aynı hassasiyet ve ciddiyetle devam eder.

Büyükçekmece Site Güvenliği

Büyükçekmece site güvenliği, yeterli ve etkin bir güvenlik hizmet sisteminin uygulanması, site ve arazisine giriş ve çıkışların sürekli kontrolü, Büyükçekmece sitesi ve yerleşim alanı içinde sürekli devriye hizmetleri, istenmeyen yerlere erişimin engellenmesi, Büyükçekmece bölgesinde bulunan firmamız site içi güvenliğini sağlamaktadır.

Büyükçekmece bölgesinin özel saha güvenlik programı çerçevesinde; personelimiz Büyükçekmece saha güvenlik alanı içerisinde projelerimize yakın bir yerde yaşamakta ve firmamız tarafından Büyükçekmece bölgesinde gerçekleştirilen profesyonel saha güvenliği eğitimleri ile bu teknikleri kolayca kullanma uzmanlığını kazanmıştır.

Büyükçekmece Bina Yönetimi

Büyükçekmece Güvenlik firması olarak bina yönetimi alanında her konuda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Büyükçekmece Bina Yönetimi olarak binaların olağan temizliği, bina temizliği seçeneklerinden biridir. Bina çevresinin, girişlerin, asansörlerin ve merdivenlerin düzenli olarak temizlenmesi için hizmet vermektedir. Binaların içinde ve dışında sürekli temizliği sağlamak için müşterilerimize bu hizmetleri tavsiye ederiz.

Büyükçekmece bölgesinde bulunan güvenlik şirketimiz, emekle müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı, emekle profesyonel bina yönetimi alanında saygın bir konuma gelmeyi hedeflemektedir. Büyükçekmece bina yönetim şirketimiz, müşteri profiline göre hizmet ve pazarlama politikaları geliştirerek, müşterileriyle yakın temasta bulunarak, tesislerini en ekonomik ve sorunsuz şekilde yönetmekten gurur duyar.

Büyükçekmece Avm Güvenliği

Büyükçekmece bölgesinde bulunan AVM Güvenlik Şirketimiz, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası bölgesinde alışveriş merkezleri gibi karmaşık projeler için profesyonel güvenlik hizmetleri verebilecek alt yapıya ve operasyonel insan gücüne sahiptir. Büyükçekmece bölgesinde yürütmüş olduğumuz AVM güvenlik hizmetlerimiz Önce avm keşfi, risk analizi, fiyatlandırma, ön anlaşma, personel ve ekipmanların seçimi aşamalarından geçerek Büyükçekmeceda bulunan AVM güvenlik sözleşmesinin çeşitli aşamalarına uygun olarak hizmet alımı gerçekleştirilmektedir.

Büyükçekmece bölgesinde tüm müşterilerimizle Sürdürülebilir bir müşteri şirket felsefemizdir. Bu nedenle kurumumuza inanan tüm müşterilerimiz bizim için önemli ve değerlidir. Büyükçekmece bölgesinde bulunan müşterilerimizle Birlikte çalışmak istiyoruz.

Büyükçekmece Fuar Güvenliği

Büyükçekmece ilçesin’de Fuar güvenlik hizmetimiz yoğun olarak hizmet verilen özel güvenlik alanlarımızdan biridir. Büyükçekmece ilçesindeki  Fuarlar keşif, risk analizi, fiyatlandırma, personel ve ekipman seçimi aşamalarından sonra, fuar güvenlik sözleşmesi aşamasında hizmet alımı gerçekleşir.

Büyükçekmece ilçesinde Adillik ve güvenlik konusundaki tüm operasyonel denetimler günlük olarak raporlanmakta, müşteri talebi üzerine belge ve belgeler sağlanmakta ve detaylı bilgi iletilmektedir. Büyükçekmece bölgesinde Arıza ve sorunlar giderilmekte, müşteri şikayet ve önerileri değerlendirilerek çözüme kavuşturulmaktadır. Bu süreç imzalanmış sözleşme boyunca aynı hassasiyet ve hizmet / profesyonel olarak devam eder.

Call Now ButtonTEKLİF AL - 0 212 590 34 90
Esenyurt Oto Ekspertiz Esenyurt Pilot Garage