slider bg BİZİMLE slider art GÜVENDESİNİZ! Firmamız, Yüksek hizmet kalitesi ve seçkin firmalar ile uzun süreli çalışma vizyonunu benimsemektedir. İLETİŞİM slider art slider art slider art slider art slider art slider art slider bg PROFESYONEL slider art GÜVENLİK HİZMETİ! Güvenlik ihtiyaçlarınızı tek bir hizmette tamamlayarak, hem risklerinizi hem de maliyetlerinizi kontrol altına alın! HİZMET TALEBİ slider art slider art slider art slider art slider art slider art

Profesyonel Fabrika Güvenliği

Fabrika Güvenlik Hizmetleri Firmamızın yoğunlukla yapmış olduğu özel güvenlik hizmetleri arasındadır.Fabrika Güvenliği Hizmetlerimiz öncelikle iş yeri keşfi,risk analizi,fiyatlandırma, ön protokol,personel ve teçhizat seçimi aşamalarından sonra Fabrika Güvenlik Sözleşmesi aşamaları ile hizmet alımı gerçekleştirilmektedir. Tabiki bu aşamaların tamamı ISO 9001: 2008 Kalite standartları içerisinde hazırlanmaktadır..

Fabrika güvenliği için seçilen personel eğitimleri proje aşamasında görev yeri eğitimi ile desteklenerek Güvenlik Görevlileri hizmet iş başı yapılır.Fabrika Güvenliği hizmetlerimiz Operasyon departmanımız tarafından program dahilinde haftalık 2 gündüz – 2 gece denetim hizmeti ile proje yoklaması şeklinde denetimi yapılır..

Yapılan tüm operasyonel denetimler müşterilerimize belge ve evrakları ile 15 günde 1 defa raporlanarak Fabrikanın güvenlik hizmetleri hakkında detaylı bilgi aktarılır.Aksaklık ve sorunlar çözümlenir,müşteri şikayet ve önerileri değerlendirlir ve çözülür.Bu süreç sözleşme süresince aynı hassasiyet ve ciddiyette devam eder..

Firmamız için sürekli sürdürülebilir müşteri felsefedir.Dolayısı ile kurumumuza inanan tüm müşterilerimiz bizler için önemli ve değerlidir.Birlikte çalışabilmek dileğiyle. .

Müşteri temsilcilerimiz sizlerin hizmetindedir.
Call Now ButtonTEKLİF AL - 0 212 590 34 90
Esenyurt Oto Ekspertiz Esenyurt Pilot Garage