slider bg BİZİMLE slider art GÜVENDESİNİZ! Firmamız, Yüksek hizmet kalitesi ve seçkin firmalar ile uzun süreli çalışma vizyonunu benimsemektedir. İLETİŞİM slider art slider art slider art slider art slider art slider art slider bg PROFESYONEL slider art GÜVENLİK HİZMETİ! Güvenlik ihtiyaçlarınızı tek bir hizmette tamamlayarak, hem risklerinizi hem de maliyetlerinizi kontrol altına alın! HİZMET TALEBİ slider art slider art slider art slider art slider art slider art

Profesyonel Site Yönetimi

Group 34 Güvenlik şirketi olarak profesyonel bina yönetim hizmeti vermekle birlikte, yaşam alanlarında & Site içerisinde bulunan dairelerde yaşayan kişilerin, farklı anlayışlarda olmaları ve benzer sebeplerle ortak kullanım alanlarında özellikle sorunlar çıkabilmektedir . Binalarda, çok sayıda bulunan dairelerin sorun yaşanmaması adına firmamızın kapsamlı bina yönetim hizmeti sağlayarak sıkıntısız sorunsuz yaşam alanların düzenini sağlamaktadır. .

Kalabalık yerlerin kontrol edilmesi, yönetilmesi için gerekli paraların toplanması ve harcamalarının yapılması, günümüzde en kın karşılaştığımız sorunlardandır. Bu sorunları ortadan kaldırmak için, site alanları, apartmanlarınızın en iyi şekilde yönetmek için size en iyi deneyimi sunuyoruz. .

Site yönetimin’de en ileri teknolojiyi kullanarak, yüksek standartlarda memnuniyet ve müşterilerimiz arasında güven sağlıyoruz. Projelerdeki fiyatlandırmayı minumum maliyet ile maksimum hizmeti hedefliyoruz. .

Yönetim hizmetini en ileri teknolojiyi kullanıp, yüksek standartlarda memnuniyet ve güven sağlıyoruz. Projelerimizde, minimum maliyet ile maksimum hizmeti hedefliyoruz. .

Tüm projelerimizde, ilgili yönetmelikler ile birlikte, hukuki danışmanlık hizmetlerini ayağınıza getiriyoruz. Her türlü proje için farklı modeller ile çözümleri yönetim kurullarına sunuyoruz. .

Firmamız için sürekli sürdürülebilir müşteri felsefedir.Dolayısı ile kurumumuza inanan tüm müşterilerimiz bizler için önemli ve değerlidir.Birlikte çalışabilmek dileğiyle. .

Profesyonel Yönetim Hizmetleri .

Group 34 bina yönetimi olarak profesyonel hizmet vermekteyiz. Sitelerin ve çok sayıda daire bulunan binaların yönetimi her zaman sorunlar yaşanmasına neden olur. Her daire içerisinde yaşayan kişilerin farklı anlayışta olması ve benzeri sebeplerle özellikle ortak kullanım alanlarının yönetiminde sorunlar ortaya çıkar. .

Bu alanların kontrol edilmesi ve yönetilmesi için para toplanması ve harcamaların yapılması en sık karşılaşılan sorunlardandır. Bunları ortadan kaldırmak, site alanlarını ve apartmanları en iyi şekilde yönetmek için firma olarak hizmet sunuyoruz.

Profesyonel Site Yöneticilik sektöründe saygın bir yere ulaşma gayret ve çabasıyla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiş bulunmaktayız. Şirketimiz, müşteri profiline uygun Hizmet ve Pazarlama politikası üretimiyle, müşterileriyle yakın temas içinde, sitelerini en ekonomik ve sorunsuz bir şekilde yönetme konusunda duyulan memnuniyetten kıvanç duymaktadır.

Site Yönetim İşlemleri

Firma olarak apartman yönetimi alanında farklı konularda hizmetler sunmaktayız. Apartmanların ortak kullanım alanlarının temizliği bu hizmet seçenekleri içerisinde yer almaktadır. Binaların çevresi, giriş kısımları, asansörler ve merdivenleri temizlenmesi işlemleri belli aralıklar ile hizmet olarak sunulmaktadır. Bu alanların sürekli olarak temiz kalması için bu hizmetler tavsiye edilmektedir.

Verilen diğer hizmetler içerisinde mali konuların takip edilmesi bulunmaktadır. Site ve apartman içerisinde belirlenmiş olan aidatların toplanması, takip edilmesi ve bu aidatların harcanması işlemleri bu seçenek içerisinde yer alır. Apartmanların ve sitelerin genel giderleri ile birlikte bakım onarım masrafları gibi masraflar bu aidatlar ile yapılmaktadır.
Call Now ButtonTEKLİF AL - 0 212 590 34 90