Şantiye Güvenliği ; İstanbul ve Marmara Bölgesinde alt yapısı ve operasyon el gücü ile Büyük Şantiye ve İnşaat gibi karmaşık projelerde profesyonel güvenlik  hizmetleri sunmaktadır.Şantiye Güvenliği Hizmetlerimiz öncelikle iş yeri keşfi,risk analizi,fiyatlandırma, ön protokol,personel ve teçhizat seçimi aşamalarından sonra Şantiye Güvenlik Sözleşmesi aşamaları ile hizmet alımı gerçekleştirilmektedir. Tabiki bu aşamaların tamamı ISO 9001: 2008 Kalite standartları içerisinde hazırlanmaktadır.

Şantiye Güvenliği için seçilen personel eğitimleri Şantiye proje aşamasında görev yeri eğitimi ile desteklenerek Güvenlik Görevlileri hizmet iş başısı yapılır. Şantiye Güvenliği hizmetlerimiz Operasyon departmanımız tarafından program dahilinde haftalık 2 gündüz – 2 gece denetim hizmeti ile proje yoklaması şeklinde denetimi yapılır.

Yapılan tüm operasyon el denetimler müşterilerimize belge ve evrakları ile 15 günde 1 defa raporlanarak Şantiye güvenlik hizmetleri hakkında detaylı bilgi aktarılır.Aksaklık ve sorunlar çözümlenir,müşteri şikayet ve önerileri değerlendirlir ve çözülür.Bu süreç sözleşme süresince aynı hassasiyet ve ciddiyette devam eder.

Firmamız için  sürekli sürdürülebilir müşteri felsefedir. Dolayısı ile kurumumuza inanan tüm müşterilerimiz bizler için önemli ve değerlidir.Birlikte çalışabilmek dileğiyle.

Müşteri temsilcilerimiz sizlerin hizmetindedir.

HEMEN ARA