slider bg BİZİMLE slider art GÜVENDESİNİZ! Firmamız, Yüksek hizmet kalitesi ve seçkin firmalar ile uzun süreli çalışma vizyonunu benimsemektedir. İLETİŞİM slider art slider art slider art slider art slider art slider art slider bg PROFESYONEL slider art GÜVENLİK HİZMETİ! Güvenlik ihtiyaçlarınızı tek bir hizmette tamamlayarak, hem risklerinizi hem de maliyetlerinizi kontrol altına alın! HİZMET TALEBİ slider art slider art slider art slider art slider art slider art

Profesyonel Bina Yönetimi

Group 34 güvenlik olarak bina yönetimi alanında her türlü konuda siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Binaların ortak kullanım temizliği bina temizliği seçenekleri içerisinde yer almaktadır. Binaların çevresi, giriş kısımlar, asansörler ve merdivenlerin temizlenme işlemleri, belli aralıklarla hizmet olarak sunulmaktadır. Binaların içi dışı çevresi sürekli temiz kalması açısından bu hizmetler müşterilerimize önerilmektedir.

Firmamız profesyonel bina yöneticilik sektöründe saygın bir yere ulaşması ile gayret ve çabasıyla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı kendilerine amaç edinmiştir. Şirketimiz, müşteri profiline uygun Hizmet ve Pazarlama politikası üretimiyle, müşterileriyle yakın temas içinde, sitelerini en ekonomik ve sorunsuz bir şekilde yönetme konusunda duyulan memnuniyetten kıvanç duymaktadır.

Bina yönetiminde belirlenmiş olan aidatların toplanması, takip edilmesi ve bu aidatların harcanması işlemleri bu seçenek içerisinde yer alır. Apartmanların ve sitelerin genel giderleri ile birlikte bakım onarım masrafları gibi masraflar bu aidatlar ile yapılmaktadır.

Yönetim hizmetini en ileri teknolojiyi kullanıp, yüksek standartlarda memnuniyet ve güven sağlıyoruz. Projelerimizde, minimum maliyet ile maksimum hizmeti hedefliyoruz. .

Tüm projelerimizde, ilgili yönetmelikler ile birlikte, hukuki danışmanlık hizmetlerini ayağınıza getiriyoruz. Her türlü proje için farklı modeller ile çözümleri yönetim kurullarına sunuyoruz. .

Firmamız için sürekli sürdürülebilir müşteri felsefedir.Dolayısı ile kurumumuza inanan tüm müşterilerimiz bizler için önemli ve değerlidir.Birlikte çalışabilmek dileğiyle. .

Profesyonel Yönetim Hizmetleri .

Group 34 bina yönetimi olarak profesyonel hizmet vermekteyiz. Sitelerin ve çok sayıda daire bulunan binaların yönetimi her zaman sorunlar yaşanmasına neden olur. Her daire içerisinde yaşayan kişilerin farklı anlayışta olması ve benzeri sebeplerle özellikle ortak kullanım alanlarının yönetiminde sorunlar ortaya çıkar. .

Bu alanların kontrol edilmesi ve yönetilmesi için para toplanması ve harcamaların yapılması en sık karşılaşılan sorunlardandır. Bunları ortadan kaldırmak, site alanlarını ve apartmanları en iyi şekilde yönetmek için firma olarak hizmet sunuyoruz.

Profesyonel Site Yöneticilik sektöründe saygın bir yere ulaşma gayret ve çabasıyla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiş bulunmaktayız. Şirketimiz, müşteri profiline uygun Hizmet ve Pazarlama politikası üretimiyle, müşterileriyle yakın temas içinde, sitelerini en ekonomik ve sorunsuz bir şekilde yönetme konusunda duyulan memnuniyetten kıvanç duymaktadır.

Apartman Yönetim İşlemleri

Firma olarak apartman yönetimi alanında farklı konularda hizmetler sunmaktayız. Apartmanların ortak kullanım alanlarının temizliği bu hizmet seçenekleri içerisinde yer almaktadır. Binaların çevresi, giriş kısımları, asansörler ve merdivenleri temizlenmesi işlemleri belli aralıklar ile hizmet olarak sunulmaktadır. Bu alanların sürekli olarak temiz kalması için bu hizmetler tavsiye edilmektedir.

Verilen diğer hizmetler içerisinde mali konuların takip edilmesi bulunmaktadır. Site ve apartman içerisinde belirlenmiş olan aidatların toplanması, takip edilmesi ve bu aidatların harcanması işlemleri bu seçenek içerisinde yer alır. Apartmanların ve sitelerin genel giderleri ile birlikte bakım onarım masrafları gibi masraflar bu aidatlar ile yapılmaktadır.
Call Now ButtonTEKLİF AL - 0 212 590 34 90