Avcılar Güvenlik Şirketleri

Profesyonel Avm Güvenliği

Konut Güvenliği

Konut güvenliği tüm konutların yeterli boyutta güvenlik hizmetin gerçekleşmesi, Konut arazi gibi giriş ve çıkışların devamlı olarak takip edilerek kayıt altına alınması ve güvenlik hizmeti aldığınız yerin devamlı olarak devriye atılarak hizmetin yapılması, girilmesi yasak olan yerlerde ulaşımın önlenmesi , konut gibi yerlerde ikamet edenlerin, misafirlerin en iyi şekilde profesyonel olarak güvenliği firmamız tarafından sağlanmaktadır.

En çok tercih edilen firmamızca, talep ettiğiniz konutların  sabotaj , hırsızlık, saldırı gibi tüm oluşabilecek tehditlere karşı güvenlik analizi yerinde keşif ile çıkartılır. Bu analiz ile güvenlik talep edilen konumlarla ilgili açıklar tespit edilip gerekli güvenlik görevlisi sayısı belirlenip bu sayı üzerinden teklif hazırlanmaktadır.  Proje, toplu konut yönetimi veya site yönetimi kabul görüldüğü taktirde eğer yoksa  güvenlik çalıştırılabilir sertifikası alımı için gerekli tüm çalışmalar başlatılıp, valilik izni müteakip, fiziki olarak güvenlik hizmetine hemen başlanır.

GROUP 34 ÖZEL GÜVENLİK Firmamız  özel olarak konut, villa site gibi güvenlik programları çerçevesinde tüm personellerine çalışakları yerde kullanılacak teknolojik cihazları kolay bir şekilde kullanabilmesi açısından firmamızca verilmiş olan meslek için site güvenliği eğitimi ile kazandırılmış olup, gerek güç, gerekse teknolojik ürün kullanarak evinizi , ailenizi ve tüm konut ve site sakinlerini  kendilerini güvende hissettirecek konut güvenliği hizmetimizi en iyi şekilde hizmeti yerine getirmekteyiz.

Fabrika Güvenliği

Fabrika güvenliği firmamızın yıllardır profesyonel olarak yürüttüğü özel güvenlik hizmetleri arasındadır. Fabrika güvenlik hizmeti öncelik olarak hizmet alınacak yerin keşfi, risk analizi ve fiyatlandırma gibi prosedürler yürütülerek  fabrika güvenliği ile alakalı sözleşme tamamlanarak istenilen tarih & kişi sayısıyla hizmet başlangıcı yapılmaktadır. Bu hizmet prosedürleri’nin tamamı ISO 9001: 2008 Kalite standartları çerçevesi altında yapılmaktadır.

Fabrika güvenliği için özenle seçilen güvenlik personellerinin eğitimleri proje aşamasında çalışılacak görev yeri eğitimi ile desteklenerek güvenlik görevlileri istenilen tarihde iş başı yapılır. Keşif yapılan yer ile alakalı Firmamızın Operasyon departmanı tarafından program dahilinde haftalık olarak 2 gece 2 gündüz denetim hizmeti ile proje yoklaması şeklinde denetim yapılır.

Projelerde yapılan operasyonel denetimler siz müşterilerimize belgeler ve evraklar dahilinde 15 günde 1 defa raporlanarak, fabrikanızın güvenlik hizmetleri hakkında detaylı olarak bilgi aktarılmaktadır. Firmamız için sürekli sürdürülebilir müşteri felsefedir.Dolayısı ile kurumumuza inanan tüm müşterilerimiz bizler için önemli ve değerlidir.Birlikte çalışabilmek dileğiyle. .

Call Now ButtonTEKLİF AL - 0 212 590 34 90