Güvenlik şirketleri iş başvurusu

Özel Güvenlik Şirketine İş Başvurusu Nasıl Yapılmalıdır.

Özel güvenlik şirketleri güvenlik görevlilerine ihtiyaç duyduklarında genellikle işe alım sitelerinde ilan yayınlarlar. Özel Güvenlik Sertifikanız ve Özel Güvenlik Kimlik Kartınız varsa bu pozisyonlara başvurabilirsiniz. Firmamız özel güvenlik hizmeti verdiğimiz tüm projelerde kendi personelini ön planda tutmaktadır. Bu durumda kurslarımızı alan özel güvenlik görevlileri sertifikalarını aldıktan sonra hizmet vermeye başlayabilirler.

Grup 34 Güvenlik’te çalışmak ve projelerimizde aktif olarak yer almak istiyorsanız iş başvuru formu sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Formu doldurduğunuz takdirde bilgileriniz tarafımıza iletilecektir. Bilgileriniz doğrultusunda projemizin gerektirmesi durumunda size geri dönüş yapacağız. Sağlıklı bir geri dönüş alabilmemiz için formda doldurduğunuz bilgilerin doğruluğundan emin olmalısınız. Form aracılığıyla bize göndereceğiniz bilgilerde herhangi bir yanlışlık veya hata olması durumunda başvurunuz reddedilecektir.

Özel güvenlik personeli projeden projeye değişiklik gösterse de genellikle vardiyalı olarak çalışmaktadır. Bazı durumlarda yalnızca gündüz veya yalnızca gece çalışır. Bu koşullar tamamen proje tarafından belirlenir. Ritim Grup, özel güvenlik görevlisi olarak çalışmak isteyenlerin tercihlerine değer vermektedir. Çalışanlarımız aktif olarak yer aldığımız projelerden kendilerine en uygun projeyi seçebilmektedir.

Güvenlik hizmetleri firmamızın sunduğu projelerden personelimize kendilerine uygun bir proje başladığında bilgi verilmektedir. Şirketimiz her konuda olduğu gibi personel konularında da her zaman profesyonel bir şekilde hareket etmektedir. Bu bağlamda bir projede güvenlik personeli ihtiyacı personelimizin tercihlerine göre belirlenebilmektedir. Çalışanlarımız esnek bir şekilde çalışıyor ve uygun bir proje olduğunda aktif olarak işe alım yapıyor.
Call Now ButtonTEKLİF AL - 0 212 590 34 90
Esenyurt Oto Ekspertiz Esenyurt Pilot Garage